Produkt byl přidán do oblíbených
Nafukovací Bazén, 229x147x46cm, Intex 57181NP
Kód produktu: 157181
Intex 57181 Bazén Bazén Intex Family Mandarin. Bazén má dvě vzduchové komory a je vyroben z testovaného masivního vinylu. Bazén ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Intex 57181 Bazén
Bazén Intex Family Mandarin. Bazén má dvě vzduchové komory a je vyroben z testovaného masivního vinylu. Bazén je vybaven vypouštěcím ventilem na vodu. Součástí balení je opravná záplata.
- Vodní kapacita do výšky stěny 33cm: cca 519l
- Rozměry: 229 x 147 x 46 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 157181 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 36.0 cm |
| Výška výrobku: | 31.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
