Produkt byl přidán do oblíbených
Baterie AAA (R03P, 1.5V) zinko-uhlíkové balení 4 ks
Kód produktu: W060923
Baterie AAA (R03P, 1.5V). Zinko-uhlíkový článek. Balení obsahuje 4 ks.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Baterie AAA (R03P, 1.5V). Zinko-uhlíkový článek.
Balení obsahuje 4 ks.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W060923 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | AAA (R03P, 1.5V) zinko-uhlíkové baterie, 4ks/blister |
| Délka výrobku: | 12.1 cm |
| Šířka výrobku: | 8.3 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
