BABY born Storybook Maková víla, 18 cm
Kód produktu: W026450
Maková víla z poupátka, přichází za holčičkami v sukénce červené barvy. Žije s věrným kamarádem bílým zajíčkem. V pohádkovém světě miluje všechna ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Maková víla z poupátka, přichází za holčičkami v sukénce červené barvy. Žije s věrným kamarádem bílým zajíčkem. V pohádkovém světě miluje všechna zvířátka a rostlinky.
- při dotyku kouzelnou hůlkou na bříšku mává křidélky
- na tvářičce se skrývá kouzelný obraz, viditelný při slunečním svitu
- kulisy scény jsou potištěny z obou stran prostředím, ve kterém víla žije
- při zasunutí kouzelné hůlky do pódia se osvětlí jeviště 2 světýlka se střídajícími se barvami
Obsah balení:
- víla s kouzelnou hůlkou, která mění barvu
- kulisy pro hraní nádherných příběhů, podstavec s LED osvětlením
- malá obrázková knížka, podstavec s LED osvětlením
Výška: 18 cm
Baterie: 3 x LR44 (jsou součástí)
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W026450 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 6 X LR44 / AG13 |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

