Produkt byl přidán do oblíbených
B - Figurka Gorila 8,5 cm
Kód produktu: 101888
Ručně malovaná figurka gorily nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Unikátní napodobenina skutečného zvířete může sloužit jako hračka ...
Není skladem
další kusy dostupné od 14.05.2026
další kusy dostupné od 14.05.2026
Podobné produkty
Popis produktu
Ručně malovaná figurka gorily nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Unikátní napodobenina skutečného zvířete může sloužit jako hračka nebo výstavní kousek.
Figurky jsou lehké, voděodolné a téměř nerozbitné.
Velikost: 8,5 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 101888 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 8.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
