Autorobot se zbraněmi 15 cm
Kód produktu: 110574
Nasaď do boje robota a staň se neporazitelným! Robot je na setrvačník a bude tvým věrným přítelem doma i na cestách! Kterého si vybereš? Balení ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Nasaď do boje robota a staň se neporazitelným! Robot je na setrvačník a bude tvým věrným přítelem doma i na cestách! Kterého si vybereš?
Balení obsahuje
- robota
- 2 zbraně
Velikost: 15 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 110574 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
