Autorobot RC na dálkové ovládání na ruku 22 cm
Autorobot RC na dálkové ovládání na ruku. Ovladač v podobě hodinek na ruku. Rozměry 22x10x8,5 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné a zvukové ...
Podobné produkty
Popis produktu
Autorobot RC na dálkové ovládání na ruku.
Ovladač v podobě hodinek na ruku. Rozměry 22x10x8,5 cm.
Frekvence 2.4GHz. Světelné a zvukové efekty. 3xAA baterie do auta nejsou součástí, 3xAG13 do ovladače jsou součástí.
Ovladač - tlačítkový kříž - pohyb auta všemi směry, prostřední tlačítko - transformace v robota, levé boční tlačítko - odklopení krytu ovládacích hodinek.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037947 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAA baterie do auta nejsou součástí, 3xAG13 do ovladače jsou součástí |
| Délka výrobku: | 30.5 cm |
| Šířka výrobku: | 16.5 cm |
| Výška výrobku: | 26.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
