Autodráha Top Racer, délka 3,8 m
Kód produktu: W001946
Postav si velkou závodní dráhu Top Racer o délce 3,8 metrů! Dej si závod s kamarádem! Kdo z vás prodeje cílovou rovinkou jako první? Čeká vás ...
Není skladem
Podobné produkty
Popis produktu
Postav si velkou závodní dráhu Top Racer o délce 3,8 metrů! Dej si závod s kamarádem! Kdo z vás prodeje cílovou rovinkou jako první? Čeká vás pořádný adrenalin až do samého konce!
- možnost poskládat 4 různé tratě
- součástí 2 autíčka Alfa Romeo
- včetně adaptéru
Doporučený věk: od 8 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W001946 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | adaptér do elektriky |
| Délka výrobku: | 65.5 cm |
| Šířka výrobku: | 35.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.2 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
