Auto závodní s efekty modré 19,5 cm
Kód produktu: W038280
Auto závodní s efekty. Rozměry 19,5x8,5x5,5 cm. Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty stiskem přední kapoty. 4xAG13 baterie součástí.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Auto závodní s efekty.
Rozměry 19,5x8,5x5,5 cm.
Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty stiskem přední kapoty. 4xAG13 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038280 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 4xAG13 |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
