Auto závodní s efekty 11 cm
Kód produktu: W031116
Auto závodní s efekty. Rozměry 11x5,5x3,5 cm. Na zpětné natažení. Světelné a zvukové efekty tlačítkem v kabině. 3xAG13 baterie součástí.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Auto závodní s efekty.
Rozměry 11x5,5x3,5 cm.
Na zpětné natažení.
Světelné a zvukové efekty tlačítkem v kabině. 3xAG13 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W031116 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 14.2 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.2 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
