Auto policie s efekty 18 cm
Kód produktu: W012412
Sleduj policii v akci! Policejní auto se světelnými a zvukovými efekty se postará o pořádek a bezpečí ve tvém městě. Velikost: 18 cm. Doporučený věk: od 3 let
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Sleduj policii v akci!
Policejní auto se světelnými a zvukovými efekty se postará o pořádek a bezpečí ve tvém městě.
Velikost: 18 cm.
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W012412 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 součástí |
| Délka výrobku: | 20.5 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
