Produkt byl přidán do oblíbených
Auto policejní s efekty 22 cm
Kód produktu: W038675
Auto policejní. Rozměry 22x9,5x11,5 cm. Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty tlačítky na kabině. 3xAG13 baterie součástí. Otevírací přední a zadní dveře.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Auto policejní.
Rozměry 22x9,5x11,5 cm.
Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty tlačítky na kabině. 3xAG13 baterie součástí. Otevírací přední a zadní dveře.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038675 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.5 cm |
| Výška výrobku: | 16.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
