Auto Light Explosion RC na dálkové ovládání 44 cm
Kód produktu: W038110
Auto Light Explosion RC na dálkové ovládání. Rozměry 44x19x14 cm. Frekvence 2.4GHz. Pistolový ovladač. Rychlost 15 km/h. Světelné efekty, ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Auto Light Explosion RC na dálkové ovládání.
Rozměry 44x19x14 cm.
Frekvence 2.4GHz. Pistolový ovladač. Rychlost 15 km/h.
Světelné efekty, přepínání módů tlačítkem na ovladači. 7.4V 500mAh bateriový pack do auta součástí, 2xAA do ovladače není součástí. USB kabel součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038110 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 7.4V 500mAh bateriový pack do auta součástí, 2xAA do ovladače není součástí |
| Délka výrobku: | 57.0 cm |
| Šířka výrobku: | 27.5 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
