Produkt byl přidán do oblíbených
Auto hasičské s vodním dělem a efekty 27 cm
Kód produktu: W006723
Pospíchej zachránit své město před ohnivým peklem. Auto má zvukové i světelné efekty. Velikost 27 cm. Doporučený věk: od 3let
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Pospíchej zachránit své město před ohnivým peklem. Auto má zvukové i světelné efekty.
Velikost 27 cm.
Doporučený věk: od 3let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W006723 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 32.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
