Auto formule na setrvačník s efekty 21,5 cm
Kód produktu: W049408
Auto formule na setrvačník s efekty. Rozměry 21,5x11,5x7,5 cm. Vydává světelné a zvukové efekty. Aktivace tlačítky v přední části formule ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Auto formule na setrvačník s efekty.
Rozměry 21,5x11,5x7,5 cm.
Vydává světelné a zvukové efekty.
Aktivace tlačítky v přední části formule - zvuk startu motoru a startovních světel, zvuk jízdy.
Baterie 3xAG13 1,5 V, součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049408 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 1,5 V |
| Délka výrobku: | 24.2 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
