Akvárium s vodním mlýnkem
Kód produktu: W007048
S touto novou hračkou se stane koupání zábavou. Vezmi přiloženou lžíci a doplň vodu tuleňovi do brýlí. Podívej! Plavou tam rybičky. Jakmile budou ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
S touto novou hračkou se stane koupání zábavou. Vezmi přiloženou lžíci a doplň vodu tuleňovi do brýlí. Podívej! Plavou tam rybičky. Jakmile budou brýle plné vody, stačí stisknout tuleňovi nos a voda vyteče přes barevné mlýnky, které se roztočí.
Upevnění pomocí dvou přísavek na zadní straně.
Doporučený věk: od 12 měsíců
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W007048 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
