Produkt byl přidán do oblíbených
50 Báječných experimentů
Udělej si sám a žasni! Sada 50 karet vždy s popsaným novým experimentem. Holky i kluci si mohou zkrátit jak dlouhou chvíli, tak ...
Podobné produkty
Popis produktu
Udělej si sám a žasni!
Sada 50 karet vždy s popsaným novým experimentem.
Holky i kluci si mohou zkrátit jak dlouhou chvíli, tak překvapit svoje kamarády. Pokusy vypadají jako kouzla. Od možnosti nechat vybuchnout sopku až po výrobu neviditelného inkoustu. Dá se na nich pochopit a třeba i vysvětlit mladším sourozencům, na jakých principech jevy kolem nás fungují.
Obsah balení:
- 50 karet, česká a slovenská pravidla
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 74511 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 200,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 200.0 kg |
| Délka výrobku: | 95.0 cm |
| Šířka výrobku: | 135.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
