Kategorie
Nákupní košík Množství: 0 Cena: 0 Kč

Web developer junior

 

Milý kolego,

předpokládám, že čteš-li tuto stránku, máš zájem u nás opravdu pracovat, takže spolu možná už brzo budeme dělat na nových projektech, potkávat se u kávovaru, jezdit spolu na hory, dělit se o zasedačku a tak. A jelikož se zatím vůbec neznáme, řeknu ti, jak to u nás chodí, abys líp věděl, do čeho jdeš. A ujistil se, že o tohle a o nás vůbec stojíš :)

Kdo jsme

Jsme normální lidi, jestli se to tak dá vůbec říct. Žádní namistrovaní kariéristi. Jsme spíš rodinná firma, která se věnuje poctivě řemeslu, než anonymní továrna na peníze. Každý z nás má za sebou jinou životní zkušenost a ušel jinou cestu. A právě na tom stavíme. Potkávají se u nás různé typy lidí, ale spojuje nás několik důležitých věcí. Máme rádi když všechno funguje a dává smysl, proto se nespokojíme s tím „takhle to stačí“, nebo „možná by se to dalo udělat líp”. Věříme ve zdravý rozum, slušnost, otevřenost. Neuznáváme předpo*ranost a snažíme se vyhýbat lidem, kteří vědí všechno nejlíp. Jo, a jsme rádi, když se věci dotahují do konce.  A něco podobného očekáváme i od tebe. Těšíme se na tvůj vlastní názor i tvoji ochotu si ho obhájit před kolegy a schopnost naslouchat a přijímat názory ostatních. Jestli tohle zvládneš na jedničku, budeme šťastní .

Co budeš dělat

Nemůžeme slíbit jednoduché úkoly ani snadný a neomezený kariérní postup. Jako každý nabízíme hlavně krev, pot a slzy, ale věříme, že i radost z poctivě odvedené práce. U nás se totiž řeší problémy. A pokud někdo řeší problémy, je to proto, že zadání bývají velmi vágní, zadavatelé často jen tuší co přesně chtějí nebo to neumí správně pojmenovat. Cesta k řešení je plná pastí a kolem je hluboký les. Všichni jsme začínali jako junioři, takže tě dokážeme podržet. Musíš ale sám chtít a neházet svoje neúspěchy na ostatní.

Zkrátka potřebujeme tvoji pomoc a bude nám záležet na tom, aby ses co nejdřív naladil. Určitě potřebujeme tvoji samostatnost a proaktivitu. Čekáme, že budeš člověk, který se ptá, jaký problém potřebujete vyřešit, a že nám budeš brát práci z rukou a nebudeš tvrdit, že něco nejde, když jsi to nezkusil.

A nejvíc se těšíme na okamžik, kdy se od tebe začneme učit my.

Co za to

Jelikož ve Wiky nevytváříme pracovní místa, ale spíš prostředí pro práci a osobní rozvoj, máme tady volnější pracovní dobu, příchody a odchody. Čím víc člověk vezme zodpovědnosti, tím víc svobody si užívá. A tím víc si u nás taky vydělá.

Nakonec

Drahý kolego, to je asi všechno, co bys měl na úvod vědět. Jestli jsi dočetl až sem a neodskroloval bez čtení, je pravděpodobné, že máš o spolupráci s námi zájem a to nás těší. Podívej se koho hledáme a napiš nám něco o sobě. Ať tě můžeme pozvat k nám na návštěvu. Kafe máme, zákusek můžeš vzít s sebou, cestu k nám určitě najdeš.

 

Těšíme se

Novinky ve wiky

Vyplňte svůj email a dozvíte se speciální

akční nabídky ve Wiky jako první.