Kategorie
Nákupní košík Množství: 0 Cena: 0 Kč

Tipy na Vánoční dárky pro nejmenší

 

Blíží se čas splněných přání a rozzářených dětškých úsměvů plných očekávání. Co asi bude pod stromečkem?

Co si přeje váš nejmenší člen rodiny? Nové chrastítko, odrážedlo nebo interaktivního kamaráda? Nad tím si láme hlavu skoro každá maminka či tatínek. Máme tu pro vás pár nápadů, jak vykouzlit vašim malým ratolestem úsměv na tvářích. To je totiž pro rodiče ten nejkrásnější dárek na Vánoce.

 

Krteček a jeho kamarádi

Kdo by neznal Krtečka? Malý a veselý čipera od Zdenka Milera, který objevuje svět spolu s jeho kamarády myškou, zajíčkem, ježkem a žabkou, si získal srdíčka malých dětí, ale i dospělých milovníků kreslených pohádek. Pohádky s krtečkem jsou velmi poučné a i když tento malý čipera nemluví, dokážou jeho příběhy dítě vtáhnout do děje. Určitě se i vám nejednou stalo, že vás dítko tahalo za rukáv a křičelo "Mami, tati, tam je ten kreslený krteček, toho chci."

Motiv krtečka a kamarádů je oblíbený u dětí u nás, ale i po celém světě. S krtečkem se vyrábí mnoho hraček s krásným barevným designem, který vaši ratolest určitě zaujme. Stačí se jen na chvíli proměnit v detektiva a zjistit, s čím si váš malý nezbeda nebo princezna rádi hrají. Baví je skládat puzzle, hrát si s míčem nebo mají rády čachtání ve vodě?

Máme pro vás jeden tip na vánoční dárek, který vaše dítě určitě zaujme a zároveň se s touto hračkou něco nového naučí.

 

 

Krtečkova hudební dečka

Jak dělá kravička, kačenka či žabka? Tato měkká dečka zabaví vaše zvídané dítko v chladných zimních dnech a ještě mu odhalí mnoho nových zajímavých zvuků.  

Dárek s Krtečkem vždy potěší. Podívejte se na další hračky s Krtečkem a jeho kamarády.

 

 

 

Dárek pro malého opraváře

Běhá váš syn, nebo i dcerka stále se šroubováčkem nebo něčím podobným tomuto nástroji a rozebírají a opět skládají vše, co jim přijde pod ruce? Vše, co dělá tatínek, je super a pomáhat mu je nejlepší a jedna z mála věcí, které vaše dítko zajímá? Ať už se jedná o kostky, autíčka či stavebnice, je hraní formou stavění a rozebírání věcí pro jejich rozvoj určitě prospěšné. Otáčivý pohyb při šroubování či chytání drobných částí stavebnice nebo skládačky rozvíjí zručnost a jemnou motoriku dítěte. Přemýšlení "Kam mám dílek vložit tak, aby vše správně drželo?" naopak podporuje jejich logické uvažování. A když vaše malá ratolest potřebuje pomoci? Tatínek určitě rád poradí...jen, aby mu to všechno nesložil sám. :)

Pokud máte doma malého automechanika, vyzkoušejte náš další tip.

 

Šroubovací stroj s motorem

Máte doma malého automachanika, který rád rozebírá vše, co mu přijde pod ruku? Toto autíčko lze lehce šroubováčkem na baterie rozebrat a zase složit. Část šroubováku navíc může posloužit jako pohon pro autíčko. 

Varianty:

 

Interaktivní hračka pro nejmenší

Doba se mění a hračky s ní. Málokteré dítě zabavíte jen dřevěným vláčkem, hadrovou panenkou či skleněnými kuličkami, jako tomu bylo v dobách našeho dětství. Mnoho z vás se již určitě setkalo s tím, že vaše malé dítko či vnouček nebo vnučka okamžitě našlo na vašem mobilu hru a pochopilo, jak ovládat panáčka na disleji. Už čtyřleté ratolesti si dokážou pustit pohádku na You Tube a prváčci hrají počítačové hry.

Je doba moderních technologií, počítačů a smartphonů, které se stále vyvíjí. Tak proč dětem nedopřát také něco z interaktivních hraček, aby se s technikou seznamovaly již od útlého věku. Navíc tyto chytré hračky mohou pomoci vašemu dítěti v rozvoji a zabaví ho mezi tím, co si potřebujete uklidit či navařit. 

Úžasným interaktivním kamarádem pro vaše děti se může stát například robot Kubík.

 

Robot Kubík

Hýbající se průvodce světem písmenek, tvarů a tajemstí rozpoznání času si určitě získá každého malého i většího šikulu. Kubík vydává veselé zvuky, vrtí se a hraje písničky. 

Větší dítka se s ním mohou učit písmenka a jejich používání ve slově, pojmenovávat předměty a poznávat hodiny. 

Robota Kubíka můžete nastavit také jako budík. Nebo jej nastaví váš šikula?

Vyzkoušejte další interaktivní hračky pro nejmenší, které si vaše děti jistě zamilují.

 

Novinky ve wiky

Vyplňte svůj email a dozvíte se speciální

akční nabídky ve Wiky jako první.