Kategorie

Soutěž

Tvář katalogu Jaro-Léto

Chcete se podílet na tvorbě našeho katalogu Jaro-Léto 2018?

Protože  jsme rozhodli zapojit naše zákazníky do tvorby katalogu, vyhlašujeme další FOTO SOUTĚŽ. Hledáme nejkrásnější fotky pro titulní stránku i dovnitř katalogu s tematikou jaro nebo léto. Ideálními fotkami jsou děti s hračkami někde na hřišti, v přírodě, na pláži nebo koupališti, v bazénu, na pískovišti,... Fotografie, prosíme, vybírejte nejlépe focené na výšku.

Soutěžní fotografie zasílejte na email soutez@wiky.cz nejpozději do 12.2.2018. Připište i adresu a telefonní kontakt pro případ výhry. Abychom mohli děti odměnit tou správnou hračkou, uveďte nám také věk a pohlaví dítěte.

Těšíme se na vaše fotečky...

PS: Zasláním fotografií souhlasíte se zveřejněním v našem katalogu a případně dalších propagačních kanálech, kde bude katalog zveřejněn.

 

S Wiky do Krkonoš

Rádi lyžujete, a ještě jste nebyli v Krkonoších? Teď máte jedinečnou příležitost vyhrát týdenní pobyt v krásné roubené chalupě Máca ve Vrchlabí v hodnotě 20 000 Kč!

Zimní dovolená je pro vás rezervována na období od 17. 2. do 24. 2. 2018. Roubenka je vybavena 4 pokoji, do kterých se vleze až 12 osob, takže si výlet můžete užít s celou rodinou i přáteli. Co tedy pro výhru udělat?

Nakupte v období od 20. 10. do 31. 12. 2017 na kamenných prodejnách Wiky zboží v minimální hodnotě 1500 Kč, odpovězte na soutěžní otázku a odpověď spolu s číslem účtenky nebo faktury, zašlete na email soutez@wiky.cz a pobyt může být váš!

Soutěžní otázka zní: „Kolik budeme mít členů v našem Wklubu ke dni 31.12.2017?

Výhercem se stane zákazník, který uhodne nebo se nejvíce přiblíží správnému počtu členů Wklubu k danému dni. V případě, že víherců bude více, vyhrává ten, který uskutečnil dle účtenky vyšší nákup.

K odpovědi a číslu účtenky či faktury, prosím, uvádějte vaše jméno a telefonní číslo. Můžeme vás tak rychleji zkontaktovat v případě výhry.

 • Hlavní cena: pobyt na chalupě Máca v hodnotě 20 000 Kč
 • Odpověď spolu s účtenkou zasílejte: soutez@wiky.cz
 • Ukončení: příjem odpovědí končí 31. 12. 2017

Více informací o chalupě Máca naleznete na webu chata.cz.

 

Vyhraj hoverboard s Wklubem

Jste registrovaní na našem eshopu? Máte doplněny všechny registrační údaje? Uvedli jste do svého účtu i vaše děti? Pak to můžete být právě VY, kdo vyhraje úžasný HOVERBOARD!

HOVERBOARD získá ten člen Wklubu, který bude mít za období od 20.10. do 31.12.2017 nejvyšší počet věrnostních bodů, tedy nejvyšší útratu v prodejnácjh a na eshopu Wiky. V případě více výherců se stejným počtem věrnostních bodů vyhraje ten, který bude mít celkově více věrnostních bodů od počátku jeho registrace ve Wklubu.

 

Cestovatelská soutěž

Vyzýváme všechny cestovatele a objevitele! Z každé cesty nám pošlete jednu fotografii a vyhrajte!

Pošlete fotku z dovolené nebo výletu na soutez@wiky.cz a doporučte lokalitu ostatním.

Hlavní cena Rodinná vstupenka do aquaparku AQUAPALACE Praha. Pokud nevyhrajete hlavní cenu, stále můžete vyhrát ceny vedlejší, které jsou také velmi pěkné.

Porota ve složení - ředitel Wiky, marketingové manažerky Wiky a obchodní manažeři Wiky vyberou nejzajímavější fotografice z vašich cest.

Jejich úkolem bude vybrat 5 nejlepších fotografií a tím pádem výherců hlavní ceny - rodinná vstupenka do aquaparku AQUAPALACE Praha. Pro ostatní z vás máme další pěkné ceny jako jsou 4D puzzle Česká republika, zábavnou hru Slepičí kvoč či dárkovu tašku plnou hraček.

Zasláním fotografie autor potvrzuje autorství a dává Organizátorovi soutěže souhlas se zveřejněním fotografie na profilu https://www.facebook.com/hrackypapirWIKY a také na stránkách www.wikyhracky.cz

 • Hlavní cena: 5 x rodinná vstupenka do aquaparku AQUAPALACE Praha v hodnotě 5 x 1 249 Kč
 • Vedlejší ceny: 3 x 4D puzzle Česká republika v hodnotě 3 x 1 190Kč, 3 x hra Slepičí Kvoč v hodnotě 3 x 599Kč, 3 x dárková taška hraček v hodnotě 499Kč
 • Foto zasílejte: soutez@wiky.cz
 • Ukončení: příjem fotek do soutěže končí 10.8.2017

 

Pojmenuj příšerky

Vymysli jména všem novým průvodcům světem kreslení, ať víme, jak na ně máme volat, když se nám zatoulají.

Veselé příšerky najdeš na našich pastelkách, fixách, nůžkách a dalších školních pomůckách. Mohou se teď jmenovat podle tebe!

Hlavní cena balíček kreativních potřeb do školy. Tyto balíčky jsou připraveny pro 5 malých kreativců.

Pošli svoje návrhy na emailovou adresu soutez@wiky.cz. Minimální počet jmen je jedno, maximální počet jmen od jednoho autora je pět. Zasláním jmen příšerek dává autor souhlas se zveřejněním a používáním jmen na webu a facebookové adrese Organizátora soutěže. Nejoriginálnější jména budou vybrány odbornou porotou sestavenou z řad těch nejpovolanějších zaměstnanců.

 • Hlavní cena: 5 x balíček kreativních potřeb v hodnotě 399 Kč
 • Foto zasílejte: soutez@wiky.cz
 • Ukončení: příjem jmen do soutěže končí 10.8.2017

 

Tvář Vánoc

Chcete se stát tváří našeho katalogu?

...hledáme děti, které se nebojí ukázat radost a úsměv. Máte doma malého čertíka, princeznu nebo neposedu s kouzelným úsměvem? Ukažte je světu a získejte dárky pod stromeček ZDARMA. 
Vyfoťte je s novou hračkou, fotku pošlete na soutez@wiky.cz, a vyhrajte poukaz na vánoční dárek snů.

Hlavní cena 5000,- na hračky z prodejny či eshopu Wiky a fotka právě vašeho dítěte na titulní stránce katalogu hraček s nákladem 350.000 kusů od prestižní společnosti. 

Hlavní stránka je jen jedna, ale i uvnitř katalogu chceme ukazovat šťastné dětské úsměvy. Pokud vybereme a budeme chtít použít Vaši fotku, dostanete od nás poukázku na hračky v hodnotě 200,-. Příjem fotek do soutěže končí 30.8.2017.

Zasílat fotky mohou pouze zákonní zástupci dětí. Zasláním fotky společně s informacemi o zákonném zástupci dáváte společnosti Wiky souhlas s možností použít fotky pro Vánoční katalog a oficiální web společnosti. O případném použití do katalogu nebo na web wikyhracky.cz a souvisejících výhrách budete předem informováni.

 • Hlavní cena: poukaz v hodnotě 5000 Kč na nákup hraček z prodejny či eshopu Wiky
 • Ostatní ceny: poukázky v hodnotě 200 Kč na hračky z prodejny či eshopu Wiky
 • Foto zasílejte: soutez@wiky.cz
 • Ukončení: příjem jmen do soutěže končí 30.8.2017

 

Pravidla soutěží 

 

Organizátor soutěže

Organizátorem soutěží je Wiky spol. s.r.o., se sídlem Svatoborská 395, 697 01 Kyjov, Česká Republika (dále jen „organizátor“).

Pravidla

Tato úplná pravidla soutěže jsou zveřejněna po celou dobu soutěžního období na serveru www.wikyhracky.cz. Tato soutěž a právní vztahy z těchto pravidel vyplývající se řídí právem České republiky. Účast v soutěžích je zdarma.

Komu je soutěž určena?

Soutěže jsou určena všem občanům České republiky s poštovní adresou v ČR. U soutěžících mladších osmnácti let bude v případě výhry hlavní cena předána do rukou zákonného zástupce soutěžícího.

Podmínky pro účast v soutěži

Soutěže probíhají vždy v období, které je udáno přímo u druhu soutěže.

Výherce

Výhercům bude výhra oznámena mailem, pokud jej má organozátor k dispozici a na oficiálním profilu organizátora na serveru Facebook.com. Organizátor soutěže se s výhercem dohodne na způsobu předání výhry (ceny). Organizátor neodpovídá za nedoručení oznámení o výhře v případě nemožnosti zjištění anebo změny e-mailové adresy nebo jiných osobních dat, které výherce zpřístupnil organizátorovi soutěže.

Ceny

Každá soutěž má stanovenu výhru. Výhry (ceny) nejsou soudně vymahatelné.

Souhlas se zpracováním osobních údajů - schválení pravidel

Poskytnutá osobní data účastníků organizátor využije pouze pro potřeby těchto soutěží. Účastí v soutěži každý účastník souhlasí s pravidly soutěže stanovené organizátorem a zavazuje se je dodržovat. V případě, že soutěžící bude soutěžit v rozporu s těmito pravidly, vyhrazuje si organizátor právo vyřadit takového soutěžícího ze soutěže. Pokud se ukáže, že tato osoba jednala v rozporu s pravidly, a přesto se stala výhercem, např. v důsledku nepravdivých informací, které poskytla, nemá nárok na výhru.

Soutěžící účastí v soutěži uděluje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas se zveřejněním jeho jména a zpracováním jeho osobních dat pro marketingové účely a zaslání výher, a to až do odvolání souhlasu. Účastí v soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají z výše uvedeného zákona o ochraně osobních údajů, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit pravidla soutěže, délku trvání či soutěž ukončit nebo bez náhrady zrušit. 

Mailové kontakty organizátor použije pouze pro komunikaci s výherci a nebudou poskytnuty třetí straně.

Novinky ve wiky

Vyplňte svůj email a dozvíte se speciální

akční nabídky ve Wiky jako první.