Kategorie
Nákupní košík Množství: 0 Cena: 0 Kč

Soutěž

 

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ S AQUALANDEM MORAVIA

Soutěžte a vyhrajte pobyt v hotelu Aqualand Inn pro celou rodinu a 30 rodinných vstupenek.

Jak soutěžit?

  • Nakupte v období 15.10. - 15.12. na prodejnách Wiky nebo na eshopu www.wikyhracky.cz v minimální hodnotě 1000 Kč a pošlete nám číslo účtenky nebo dokladu prostřednictvím tohoto formuláře https://www.wikyhracky.cz/soutez-aqualand/
  •  
  •  

Po splnění všech podmínek soutěže vylosujeme 1 hlavního výherce víkendového pobytu pro 2 dospělé a 2 děti v hotelu Aqualand INN.

 

Pobyt zahrnuje:

  • Ubytování na 1 noc v komfortně vybaveném pokoji kategorie Deluxe
  • Snídani formou bufetu
  • Neomezený vstup do aquaparku Aqualand Moravia – vodní svět
  • Parkování v uzavřeném hotelovém areálu
  • Wi-fi připojení na pokoji

Dále vylosujeme 30 výherců rodinných vstupenek (2 dospělý + 1 dítě starší 6 let)

Vylosování výherců proběhne do 18.12.2020

Platnost soutěže: 15. 10. – 15.12. 2020

 

VYHRAJ VSTUPENKY PRO CELOU RODINU DO ZÁBAVNÍCH PARKŮ TOBOGA


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najděte 7 rozdílů a vyhraj vstupenky do dětských zábavních parků Toboga. 

Soutěžíme o 12 rodinných univerzálních vstupenek.

Správné řešení pošlete na email soutez@wiky.cz

Výherce bude vylosovaný a zveřejněný ZDE dne 14. 12. 2020

Vstupenky lze uplatnit ve Fantasy Praha, Tongo Hradec Králové, Bongo Brno a Galaxie Zlín.

Platnost soutěže: 15. 10. – 14. 12. 2020

 

Organizátor soutěží

Organizátorem soutěží je Wiky spol. s.r.o., se sídlem Svatoborská 395, 697 01 Kyjov, Česká Republika (dále jen „organizátor“).

Pravidla

Tato úplná pravidla soutěže jsou zveřejněna po celou dobu soutěžního období na serveru www.wikyhracky.cz. Tato soutěž a právní vztahy z těchto pravidel vyplývající se řídí právem České republiky. Účast v soutěžích je zdarma.

Komu je soutěž určena?

Soutěže jsou určena všem občanům České republiky s poštovní adresou v ČR. U soutěžících mladších osmnácti let bude v případě výhry hlavní cena předána do rukou zákonného zástupce soutěžícího.

Podmínky pro účast v soutěži

Soutěže probíhají vždy v období, které je udáno přímo u druhu soutěže.

Výherce

Výhercům bude výhra oznámena mailem, pokud jej má organozátor k dispozici a na oficiálním profilu organizátora na serveru Facebook.com. Organizátor soutěže se s výhercem dohodne na způsobu předání výhry (ceny). Organizátor neodpovídá za nedoručení oznámení o výhře v případě nemožnosti zjištění anebo změny e-mailové adresy nebo jiných osobních dat, které výherce zpřístupnil organizátorovi soutěže.

Ceny

Každá soutěž má stanovenu výhru. Výhry (ceny) nejsou soudně vymahatelné.

Souhlas se zpracováním osobních údajů - schválení pravidel

Poskytnutá osobní data účastníků organizátor využije pouze pro potřeby těchto soutěží. Účastí v soutěži každý účastník souhlasí s pravidly soutěže stanovené organizátorem a zavazuje se je dodržovat. V případě, že soutěžící bude soutěžit v rozporu s těmito pravidly, vyhrazuje si organizátor právo vyřadit takového soutěžícího ze soutěže. Pokud se ukáže, že tato osoba jednala v rozporu s pravidly, a přesto se stala výhercem, např. v důsledku nepravdivých informací, které poskytla, nemá nárok na výhru.

Soutěžící účastí v soutěži uděluje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas se zveřejněním jeho jména a zpracováním jeho osobních dat pro marketingové účely a zaslání výher, a to až do odvolání souhlasu. Účastí v soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají z výše uvedeného zákona o ochraně osobních údajů, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit pravidla soutěže, délku trvání či soutěž ukončit nebo bez náhrady zrušit.

Získané kontakty z obdržených emailů či zpráv na Facebooku organizátor použije pouze pro komunikaci s výherci a nebudou poskytnuty třetí straně.

Novinky ve wiky

Vyplňte svůj email a dozvíte se speciální

akční nabídky ve Wiky jako první.