Kategorie

Pomáháme

Wiky spol. s r.o. je nejen přední společností v oboru prodeje hraček a papíru, ale i firmou, která si uvědomuje, že ne všichni mají stejné možnosti. Proto není lhostejná a snaží se pomáhat tam, kde je to zapotřebí. Naším cílem je pomáhat především dětem, proto podporujeme nejen konkrétní rodiny s dětmi, ale také neziskové organizace nebo dětská oddělení nemocnic. Chceme být také společensky odpovědnou firmou.

Wiky dlouhodobě podporuje zejména charitativní a společensky prospěšné projekty s důrazem na cílenou a adresnou pomoc, ale i kulturně - sportovně - společenské aktivity. Věříme, že se jedná o správnou věc a jedině konkrétními kroky můžeme společně s vámi tento cíl a tím i nepřímo poslání naší společnosti reálně naplnit. Zde jsou významnější příklady naší společné pomoci. 

Útulek Tibet - soukromý azyl pro zvířata v nouzi

Jménem útulku Tibet bychom chtěli poděkovat všem, kteří si v září zakoupili figurku Atlas a podali tak pomocnou "tlapku" potřebným zvířátkům. Díky vám jsme mohli útulku věnovat částku 7000 Kč, která majitelům pomůže s péčí o tato zvířátka. Útulek Tibet je soukromý azyl, který pomáhám psům, kočkám i jiným zvířatům v nouzi.

Na obrázku může být: 2 people, people smiling , stojící lidé

Fakultní nemocnice Ostrava - klinika dětského lékařství

V létě  2019 jsme osobně předali šek na 25 tisíc korun primáři Oddělení dětské hematoonkologie MUDr. Bohumíru Blažkovi. Peníze jsme mohli předat díky všem, kteří si v období platnosti jarně-letního katalogu 2019 zakoupili jakýkoliv bublifuk. Vrchní sestra Kliniky dětského lékařství Bc. Katina Svěchovská nám sdělila, že klinika dětem nakoupí pomůcky, které jim zpříjemní pobyt v nemocnici. Jsme rádi, že jsme udělali radost úžasným lidem, kteří na klinice pracují.

Na obrázku může být: 2 people, people smiling , people standing a indoor

Dětské oddělení Nemocnice v Jindřichově Hradci

Dětskému oddělení Nemocnice v Jindřichově Hradci jsme v létě 2018 darovali 24.000 Kč a v listopadu několik dárků pro nemocniční školu, které pomohou dětem ukrátit čas během jejich pobytu na oddělení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dětské oddělení Nemocnice Kyjov

Dětskému oddělení Nemocnice Kyjov jsme v létě 2017 věnovali psací potřeby a řadu drobností s jejichž pomocí si děti ukrátí čas během jejich pobytu v nemocnici. 

 

 

 

 

 

 

 

Portimo, o.p.s.

Portimo je obecně prospěšná společnost, která poskytuje pět registrovaných sociálních služeb: EZOP - Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, Občanská poradna, Osobní asistence, Raná péče, Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi.

Portimo se na nás obrátilo s žádostí o sponzorský dar. Věnovali jsme jim desítky hraček, které využívají při terapiích, půjčují do rodin apod.

Přejeme jim mnoho úspěchů v jejich činnosti a hodně úspěvů těch, se kterými pracují dnes a denně.

 

 

 

 

 

 

 

Dobrý skutek - Vánoce 2017

V roce 2017 jsme před Vánocemi zveřejnili na našem Facebooku akci s názvem Pomáháme dětem - Dobrý skutek a následně rozdali šeky v celkové hodnotě 100 000 Kč. Z mnoha zaslaných příběhů jsme vybrali 5 rodin, kterým jsme věnovali dárcovský šek v hodnotě 20 000 Kč. Děkujeme všem, kteří se snaží spolu s námi pomoci.

  

   

 

Hokejky pro KLUKA PUKA 2017

V roce 2017 se uskutečnila akce Hokejky pro KLUKA PUKA 2017. Zde jsme také potěšili děti hračkami, které sloužily jako odměny v různých soutěžích. V roce 2018 se také mohou těšit na podporu a hračky od Wiky.

Novinky ve wiky

Vyplňte svůj email a dozvíte se speciální

akční nabídky ve Wiky jako první.