Kategorie

Partner Wklubu WIKY

Vážení členové Wklubu WIKY 

Chceme, aby jste s kartičkou Wklubu WIKY získávali co nejvíce výhod a nebyl to pro Vás jen průkaz k nejlevnějším nákupům hraček v ČR. Aby Vám karta nabídla i další výhody. Proto Vám pravidelně nabízíme možnost poznat krásy nejen Jižní Moravy, odkud naše firma pochází. Rozšiřujeme nabídku o další zajímavé partnery a kvůli Vaší spokojenosti se chceme s výhodami členství v Wklubu vydat i do dalších regionů. Pokud byste Vy měli tip na zajímavého partnera z Vašeho okolí, který rozhodně stojí za pozornost Wklubáků, určitě nám dejte vědět!

  • marketing@wiky.cz

 

Centrum EDEN

Vydejte se do ráje poznat minulost, přítomnost i budoucnost. Centrum Eden, ráj poznání a zábavy na Vysočině, se návštěvníkům poprvé otevřelo v březnu roku 2015. Jedinečná tematická linka od minulosti k budoucnosti nabízí mnoho vyžití nejen pro rodiny s dětmi, či školní výlety. Navíc zde několikrát do roka pořádají víkendové tematické akce, jako například Slavnosti moravského uzeného nebo brambor. Cílem centra Eden je vtáhnout návštěvníky do děje interaktivní a zábavnou formou. Veškeré exponáty si tak návštěvník může ohmatat, vyzkoušet či vyfotit. http://www.centrumeden.cz/cs/

Pro členy wklubu: sleva 20% na vstup 
Zvýhodnění platí: 1.4 do 15.8.2017

 

Šikland 

Šikland je komplex zábavních areálů s největší nabídkou služeb a zábavy v České republice.
Největší z areálů - Šiklův mlýn, s prvním westernovým městečkem v ČR, leží poblíž vesničky Zvole nad Pernštejnem. Ve stejném místě najdou příznivci motosportu a military offroadový areál.
Strašidelný zámek Draxmoor najdete 3 km od Šiklova mlýna, v centru městečka Dolní Rožínka. http://www.sikland.cz/

Pro členy wklubu: sleva 20% na vstup 
Zvýhodnění platí: 1.4 do 15.8.2017
 

 

 

Typy na výlet

Botanická zahrada Brno

 

 

Jindřichohradecká úzkokolejka

Na pomezí jižních Čech a Vysočiny se nachází nejrozsáhlejších systém úzkokolejných železnic na území bývalého Československa, který je evropsky jedinečnou technickou památkou, stejně jako výjimečným krajinotvorným prvkem. První vlaky začaly po 33 km dlouhé trati z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice, která je vůbec nejstarší úzkokolejkou na našem území, jezdit právě před 120 lety. O devět let později byla do provozu uvedena také druhá 46 km dlouhá úzkorozchodná trať z Jindřichova Hradce do Obrataně u Tábora.

Spolu s řadou technických zvláštností jsou obě tratě unikátní také staničními budovami a řadou provozních staveb, které se dochovaly takřka v původní podobě a dokumentují stavební vývoj na místních železnicích do 50. let 20. století. Historii  jindřichohradeckých a nedalekých gmündských úzkokolejek vám ve stručnosti představí Regionální úzkokolejné muzeum v cílové stanici v Nové Bystřici

Díky souhře technických zajímavostí, nostalgickému parnímu provozu a jedinečné okolní krajině si jízdu po jindřichohradeckých úzkokolejkách každoročně využije zhruba 300 tisíc cestujících. Úzkokolejky tak patří k nejvýznamnějším turistickým lákadlům Jihočeského kraje i Kraje Vysočina.

http://www.trebonsko.cz/uzkokolejka-na-jindrichohradecku

 

Aquapalace Praha

Unikátní sportovně – zábavní komplex aktivního odpočinku. Tento sponzor nám daroval do "Cestovatelské soutěže" několik volných rodinných vstupů. Můžete o ně soutěžit - více info zde

  • vodní svět s tobogány, skluzavkami, venkovní zahradou.
  • animačními programy pro malé i velké.
  • hlídání dětí po dobu vaší relaxace ve spa&wellness.
  • fitness a další služby

http://www.aquapalace.cz/


 

Tipy na aktivitu

Tygři Brno

Trenérský tým, složený z legendárních hráčů zlaté éry českého basketbalu, vede mladé naděje na cestě ke zlepšení kondice, lásce ke sportu a získání profesionálních basketbalových dovedností.
Podívejte se na tygří web, možná se právě vaše dítě může také stát součástí tohoto mimořádného projektu.

http://tygri-brno.cz/

Novinky ve wiky

Vyplňte svůj email a dozvíte se speciální

akční nabídky ve Wiky jako první.