Kategorie
Nákupní košík Množství: 0 Cena: 0 Kč

Partner Wklubu WIKY

Vážení členové Wklubu WIKY 

Chceme, aby jste s kartičkou Wklubu WIKY získávali co nejvíce výhod a nebyl to pro Vás jen průkaz k nejlevnějším nákupům hraček v ČR. Aby Vám karta nabídla i další výhody. Proto Vám pravidelně nabízíme možnost poznat krásy nejen Jižní Moravy, odkud naše firma pochází. Rozšiřujeme nabídku o další zajímavé partnery a kvůli Vaší spokojenosti se chceme s výhodami členství v Wklubu vydat i do dalších regionů. Pokud byste Vy měli tip na zajímavého partnera z Vašeho okolí, který rozhodně stojí za pozornost Wklubáků, určitě nám dejte vědět!

  • marketing@wiky.cz

 

Tipy na výlet

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia je nejmodernější zábavní vodní centrum v České republice, naleznete jej v turistické lokalitě jižní Moravy s nádherným výhledem na Pálavu. Nekonečnou zábavu si zde užijí děti i dospělí. Do Aqualandu Moravia v Pasohlávkách dojedete autem z Brna za pouhých 20 minut.

12 BAZÉNŮ
Pro vodní radovánky je pro Vás připraveno celkem 12 bazénů s celkovou plochou 3000 m2, které obsahují vodu z termálního vrtu. Mezi ně patří i venkovní bazén Riviéra, který je otevřen celoročně a i v zimě si udržuje teplotu přes 30 stupňů Celsia. 

20 TOBOGÁNŮ A SKLUZAVEK
V areálu na Vás čeká 20 různých tobogánů a skluzavek. Ti nejmenší se mohou vyřádit v dětských bazénech, pokořit šplhací sítě, nebo se vydovádět na skákadlech, či v dětském koutku. Na starší a odvážnější jedince tu pak čekají tobogány, které Vám pořádně vypumpují adrenalin. V létě máte možnost vyzkoušet raritu mezi vodními atrakcemi, a to nejen v České republice, ale celé Evropě - Abyss a Boomerango, které si můžete vychutnat se svým kamarádem na dvoumístném raftu. A co dělat až se vodních atrakcí nabažíte?

24 SAUN A PROCEDUR
Zrelaxujte se ve wellness Forum Romanum, kde si můžete dopřát odpočinek v římských lázních. Čeká tu na Vás bohatý saunový svět, který kromě finské sauny nabízí také tepidarium, infrakabinu, biosaunu, caldarium a mnoho dalších. Můžete si dopřát masáž či zábal těla, balneo koupel v sirné vodě s blahodárným účinkem anebo se zúčastnit saunového ceremoniálu…

TOBOGA - Zábavní parky pro celou rodinu

Ke značce TOBOGA patří celkem čtyři zábavní indoor parky a restaurace v různých městech, ve Zlíně navíc hotel a wellness centrum. Jde o centra FANTASY PRAHA, BONGO BRNO, TONGO HRADEC A GALAXIE ZLÍN. Všechna centra jsou vybavena moderními atrakcemi splňující nejpřísnější bezpečnostní předpisy.

V prostorách center na celkové ploše přes 15 000 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro děti. Každá z nich přitom představuje jiný světadíl, zemi, moře, ostrovy, sopky, cizí planety, hvězdy a vše, co si jen dítě dovede představit. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa, výpravu na tajemný ostrov, cestu do vesmíru k jiným Galaxiím i do světa fantazie.

 

Botanická zahrada Brno

Jindřichohradecká úzkokolejka

Na pomezí jižních Čech a Vysočiny se nachází nejrozsáhlejších systém úzkokolejných železnic na území bývalého Československa, který je evropsky jedinečnou technickou památkou, stejně jako výjimečným krajinotvorným prvkem. První vlaky začaly po 33 km dlouhé trati z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice, která je vůbec nejstarší úzkokolejkou na našem území, jezdit právě před 120 lety. O devět let později byla do provozu uvedena také druhá 46 km dlouhá úzkorozchodná trať z Jindřichova Hradce do Obrataně u Tábora.

Spolu s řadou technických zvláštností jsou obě tratě unikátní také staničními budovami a řadou provozních staveb, které se dochovaly takřka v původní podobě a dokumentují stavební vývoj na místních železnicích do 50. let 20. století. Historii  jindřichohradeckých a nedalekých gmündských úzkokolejek vám ve stručnosti představí Regionální úzkokolejné muzeum v cílové stanici v Nové Bystřici

Díky souhře technických zajímavostí, nostalgickému parnímu provozu a jedinečné okolní krajině si jízdu po jindřichohradeckých úzkokolejkách každoročně využije zhruba 300 tisíc cestujících. Úzkokolejky tak patří k nejvýznamnějším turistickým lákadlům Jihočeského kraje i Kraje Vysočina.

http://www.trebonsko.cz/uzkokolejka-na-jindrichohradecku

 

Tipy na aktivitu

Tygři Brno

Trenérský tým, složený z legendárních hráčů zlaté éry českého basketbalu, vede mladé naděje na cestě ke zlepšení kondice, lásce ke sportu a získání profesionálních basketbalových dovedností.
Podívejte se na tygří web, možná se právě vaše dítě může také stát součástí tohoto mimořádného projektu.

http://tygri-brno.cz/

Novinky ve wiky

Vyplňte svůj email a dozvíte se speciální

akční nabídky ve Wiky jako první.