Kategorie
Nákupní košík Množství: 0 Cena: 0 Kč

O nás

Firma Wiky

Společnost Wiky je jednou z největších společností na trhu s hračkami a papírenskými potřebami v České republice.

V současné době provozuje vlastní velkoobchod, síť maloobchodních prodejen i internetový obchod. Ve Wiky děláme všechno pro to, abychom přinášeli všem jednoduše radost.

Wiky byla založena již roku 1991 jako holandsko-český podnik se sídlem v Kyjově, a to především panem Ing. Josefem Kouřilem a jeho zahraničními partnery. Od počátku se firma zaměřila na podnikání v oblasti hraček, her a zábavy. V dalších letech jsme rozšířili pole působnosti na školní, kancelářské a dekorativní potřeby.

Postupně naše společnost získala výrazný podíl na českém trhu. Díky úspěchům se firma Wiky později stala, a dodnes je, ryze českou společností.


Náš cíl

Naším hlavním cílem jsou spokojení zákaznícipřijatelné ceny, ochotný personál, bezpečné a kreativní hračky, které potěší malé i velké. Současně chceme, aby veškerý náš sortiment byl dostupný pro všechny. Připravujeme proto naši nabídku tak, aby si ji mohl dovolit opravdu každý.


Podpora pro zákazníky a organizace

Uvědomujeme si, že lidem je třeba se věnovat a přinášet jim stále něco nového.

Pro všechny proto máme nové druhy hraček, otvíráme stále nové prodejny, provozujeme profil na Facebooku s nejaktuálnějšími informacemi, připravujeme sezonní výprodeje, poskytujeme dárkové poukazy, zpřístupňujeme katalogy, chystáme soutěže o hodnotné ceny. Také s námi můžete navštívit různá místa v České Republice za zvýhodněné vstupné.

Pro školy, školky a další jiné zájmové spolky nabízíme speciální program pro organizace, se kterým se Vám u nás bude líbit ještě více. 


Věrnost odměňujeme

Pro věrné zákazníky máme kromě všech ostatních výhod otevřený Wklub, díky kterému u nás jeho členové mohou nakupovat až s 10% slevami. Jak se stát členem Wklubu?

Novinky ve wiky

Vyplňte svůj email a dozvíte se speciální

akční nabídky ve Wiky jako první.