NOVÝ DOKONALEJŠÍ ESHOP

 

Uprostřed léta jsme pro vás připravili novou plnohodnotnou on-line prodejnu. A dokonce více než to. Nadupaný eshop zachovává pestrou nabídku více než 5.000 produktů, a přináší mraky nových funkcí a vychytávek.

 

Proč zasíláme nové přístupové údaje?

Nový eshop není jen nový vzhled, ale běží na úplně nové platformě. Díky tomu můžete u nás např. vybírat dárečky nejen na PC, ale i tabletu či telefonech. Můžete také získat absolutní přehled o zboží a rezervovat vybranou hračku přímo na prodejně. A je toho mnohem více.

Nová technologie ovšem vyžaduje přihlášení do eshopu pod NOVĚ VYGENEROVANÝM HESLEM. Toto heslo vám bylo (nebo v nejbližších dnech bude) zasláno z emailu objednavky@wikyhracky.cz. Jen tak vám budeme moci poskytovat plnohodnotné služby a všechny výhody, slevy a bonusy.  Ale nelekejte se nevzhledného hesla, můžete si jej lehce změnit ve vašem účtu.

Zadané informace slouží pouze pro obchodní a marketingové aktivity společnosti Wiky. Společnost Wiky je nebude poskytovat třetí straně ani nikomu dalšímu.

 

Další výhody pro zaregistrované zákazníky!

Pro členy Wklubu (tedy zaregistrované zákazníky) budou nově dostupné všechny výhody Wklubu: slevy 7% na každý nákup, Wceny na vybrané produkty, kredit navíc na další nákupy.

Ve vašem eshopovém účtu máte také možnost zatrhnout souhlas k zasílání katalogů přímo na adresu, pod kterou jste zaregistrováni. Budete tak mít vždy přehled o novinkách a zajímavých nabídkách z klidu domova.

Nemáte ještě vyplněné narození vašeho dítěte? Při doplnění prvního potomka získáte kód slevového kuponu v hodnotě 200 Kč, který zašleme na váš email! Tento kupon můžete uplatnit při nákupu na eshopu v případě, že vaše objednávka bude mít minimální hodnotu 1000 Kč.

 

Novinky ve wiky

vyplňte svůj email a dozvíte se speciální

akční nabídky ve Wiky jako první