Kategorie
Nákupní košík Množství: 0 Cena: 0 Kč

Inspirace pro balení vánočních dárků

 

Do Vánoc zbývá jen několik málo dní. Možná ještě sháníte poslední dárky pro vaše blízké. Všechny nás ale teprve čeká jejich zabalení. Pokud nemáte čas si s balením vánočních dárků pohrát nebo vás to prostě nebaví, zvolte vánoční dárkové tašky.
Ale i ty můžete ozdobit alespoň nalepovací rozetou.

Patříte-li mezi rodiče nebo prarodiče, kteří chtějí, aby i obal udělal obdarovanému radost, přinášíme vám několik inspirací, které jsou jednoduché, a přitom vypadají velice hezky.

 

Základem pěkně zabaleného dárku je jak jinak vhodný balicí papír. Děti jistě potěší dárek zabalený v balicím papíru s jejich pohádkovými hrdiny nebo vánočními postavičkami jako je Santa Claus, sobi, sněhuláci. Starší děti a dospělí však již tyto motivy neocení. Sáhněte raději po jednobarevných balících papírech, které vhodně doplňte stuhami nebo rozetou. Originalitu vašemu vánočnímu balení dodají připevněné smrkové větvičky, skořice, badyán, jmelí, ručně vystřižené vločky nebo perníček vlastní výroby. Máte-li více dárků k zabalení, volte barvy papíru, které se k sobě hodí nebo vyberte barvu v různých odstínech. Doplňky však volte v odlišných barvách, aby vynikly. Nezapomeňte na dárkové visačky.

 

Pokud nejste zruční v balení nepravidelných či měkkých dárků, sáhněte po krabicích. V každé domácnosti se několik během roku nastřádá. Nemáte-li, porozhlídněte se po obchodech, kde dnes zakoupíte tematicky laděné krabice, které stačí již jen označit nebo přidat nalepovací mašli.

 

Také darování peněz je dnes velice časté. Nejjednodušší je vložit peníze do červené obálky a připsat jméno. Co to ale udělat originálněji? Vložte peníze do nové peněženky. Jistě obdarovaného potěší. Jinou možností je vložení mezi listy knihy, pokud obdarovaný je vášnivý čtenář. No a jestliže má rád příjemce peněz sladké, vložte peníze do kvalitní bonboniéry. Překvapení bude více než sladké.

 

A nakonec pro vás máme tip, jak ušetřit na balícím papíru. Inspirujte se, jak balí vánoční dárky nejen Japonci.

Novinky ve wiky

Vyplňte svůj email a dozvíte se speciální

akční nabídky ve Wiky jako první.