Produkt byl přidán do oblíbených
Dětský digitální fotoaparát růžový - foto 48Mpx, video Full HD - český obal
Dětský digitální fotoaparát růžový - foto 48Mpx, video Full HD. Rozměry 8,3x5x6 cm. Rozlišení fotografií 48 megapixelů, videa Full HD ...
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Dětský digitální fotoaparát růžový - foto 48Mpx, video Full HD.
Rozměry 8,3x5x6 cm.
Rozlišení fotografií 48 megapixelů, videa Full HD (1920x1080).
Selfie kamera, časovač, vložení času, digitální zoom, různé efekty (rámečky, vložené animace, deformace, filtry) fotografií, hry, mp3 přehrávač, 2,0 palcový displej.
Vestavěná 400mAh Li-ion baterie, USB kabel a popruh součástí. Formát fotografií jpg, videa avi.
Provoz 80-150 min. Kompatibilní s micro SD kartami - max. 32GB. Paměťová karta není součástí.
- černobílý tisk fotografií.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W041993 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 400mAh Li-ion baterie vestavěná |
| Délka výrobku: | 13.4 cm |
| Šířka výrobku: | 7.8 cm |
| Výška výrobku: | 5.3 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

