Kategorie

Volná místa

Momentálně hledáme na prodejny:

Praha - Štěrboholy - prodavač(ka)

Přijmeme prodavače/prodavačky pro nově otevíranou prodejnu Wiky (ulice Kutnohorská, nákupní centrum vedle prodejny Lidl). Požadujeme příjemné vystupování, pracovitost, odpovědný přístup k přidělené práci. Nástup 1.2.2019.
Bližší informace o nabízené pozici obdržíte na telefonním čísle 720 163 525 nebo emailu r.kouril@wiky.cz.

Brno - brigádník/brigádnice

Do prodejny v Brně na Kobližné přijmeme brigádníka/brigádnici.
Požadujeme příjemné vystupování, pracovitost, odpovědný přístup k přidělené práci. Nástup ihned.
Bližší informace o nabízené pozici obdržíte na telefonním čísle +420 542 210 759 nebo emailu 505@wiky.cz.

Momentálně hledáme na centrálu:

Marketing specialist

Hledáme odvážného markeťáka, který má nápady a současně je dovede systematicky rozvíjet. Pokud dokážete koordinovat marketingové procesy v rámci firmy, na netu jste jako ryba ve vodě a svět dětí a maminek vám vůbec není cizí, pak jste to právě vy, koho hledáme.

Co vás čeká u nás čeká:

  • Podíl na tvorbě marketingové strategie
  • On-line marketing a podpora eshopu.
  • Zodpovědnost za přípravu katalogů a tiskové reklamy
  • Podpora velkoobchodního i maloobchodního prodeje
  • Rozvíjení konceptu prodejen.
  • Mediální podpora značky Wiky na trhu.
  • Propagace firmy na sociálních sítích a internetu

Co očekáváme:

  • Tvůrčí přístup k zadaným úkolům
  • Schopnost samostatně plánovat a rozvíjet kampaně
  • Chuť a odvaha učit se novým věcem.
  • Praktická znalost e-commerce a on-line marketingu: SEO optimalizace, srovnávače cen, dynamický remarketing, PPC atd.
  • Vzdělání či praxe v oblasti marketingu – není podmínkou
  • Řidičský průkaz B

Co nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně motivační složky.
  • Práce v mladém a odhodlaném týmu.
  • Služební notebook a telefon
  • Příspěvek na obědy

Novinky ve wiky

Vyplňte svůj email a dozvíte se speciální

akční nabídky ve Wiky jako první.