Heatmap plugin

 

Pravidla soutěží 2017

 

 Aktuální soutěž:

Cestovatelská soutěž

Vyzývám všechny cestovatele a objevitele! Z každé cesty mi pošlete jednu fotografii a vyhrajte!

Pošlete fotku z dovolené nebo výletu na soutez@wiky.cz a doporučte lokalitu ostatním.

Hlavní cena Rodinná vstupenka do aquaparku AQUAPALACE Praha. Pokud nevyhrajete hlavní cenu, stále můžete vyhrát ceny vedlejší, které jsou také velmi pěkné.

Cestovatelská soutěž probíhá na oficiálním facebookovém profilu organizátora. Podmínkou účasti v soutěži je úplně splnit stanovené podmínky - zaslat autorskou fotografii místa, které doporučujete navštívit, spolu s krátkým popiskem, proč jste si vybrali právě tuto lokalitu.

Cestovatelská soutěž probíhá formou sběru soutěžních fotografií, ze kterých porota ve složení - ředitel Wiky, marketingové manažerky Wiky a obchodní manažeři Wiky vyberou nejzajímavější příspěvky. Ceny také získají tři příspěvky, které po dobu trvání soutěže získají na Facebookovém profilu Organizátora soutěže nejvíce hodnocení (sčítají se všechny reakce včetně komentářů)

Zasláním fotografie autor potvrzuje autorství a dává Organizátorovi soutěže souhlas se zveřejněním fotografie na profilu https://www.facebook.com/hrackypapirWIKY

 • Hlavní cena: 5 x rodinná vstupenka do aquaparku AQUAPALACE Praha v hodnotě 5 x 1 249 Kč
 • Vedlejší ceny: 3 x 4D puzzle Česká republika v hodnotě 3 x 1 190Kč, 3 x hra Slepičí Kvoč v hodnotě 3 x 599Kč, 3 x dárková taška hraček v hodnotě 499Kč
 • Foto zasílejte: soutez@wiky.cz
 • Ukončení: příjem fotek do soutěže končí 10.8.2017

 

Pojmenuj příšerky

Vymysli jména všem novým průvodcům světem kreslení.

Naše nové průvodce najdeš na našich pastelkách, fixách, nůžkách a dalších školních pomůckách. Naši malí průvodci se teď mohou jmenovat podle tebe!

Hlavní cena balíček kreativních potřeb do školy. Tyto balíčky jsou připraveny pro 5 vylosovaných jmen.

Soutěž "Pojmenuj příšerk"y probíhá formou odeslání navrhovaných jmen pro naše příšerky z nové řady kreativních potřeb na mailovou adresu soutez@wiky.cz. Minimální počet jmen je jedno, maximální počet jmen od jednoho autora je pět. Zasláním jmen příšerek dává autor souhlas se zveřejněním a používáním jmen na webu a facebookové adrese Organizátora soutěže. Výběr výherce probíhá losováním.

 • Hlavní cena: 5 x balíček kreativních potřeb v hodnotě 399 Kč
 • Foto zasílejte: soutez@wiky.cz
 • Ukončení: příjem jmen do soutěže končí 10.8.2017

 

Tvář Vánoc

Chcete se stát tváří našeho katalogu?

...hledáme děti, které se nebojí ukázat radost a úsměv. Máte doma malého čertíka, princeznu nebo neposedu s kouzelným úsměvem? Ukažte je světu a získejte dárky pod stromeček ZDARMA. 
Vyfoťte je s novou hračkou, fotku pošlete na soutez@wiky.cz, a vyhrajte poukaz na vánoční dárek snů.

Hlavní cena 5000,- na hračky z prodejny či eshopu Wiky a fotka právě vašeho dítěte na titulní stránce katalogu hraček s nákladem 350.000 kusů od prestižní společnosti. 

Hlavní stránka je jen jedna, ale i uvnitř katalogu chceme ukazovat šťastné dětské úsměvy. Pokud vybereme a budeme chtít použít Vaši fotku, dostanete od nás poukázku na hračky v hodnotě 200,-. Příjem fotek do soutěže končí 30.8.2017.

Zasílat fotky mohou pouze zákonní zástupci dětí. Zasláním fotky společně s informacemi o zákonném zástupci dáváte společnosti Wiky souhlas s možností použít fotky pro Vánoční katalog a oficiální web společnosti. O případném použití do katalogu nebo na web wikyhracky.cz a souvisejících výhrách budete předem informováni.

 • Hlavní cena: poukaz v hodnotě 5000 Kč na nákup hraček prodejny či eshopu Wiky
 • Ostatní ceny: poukázky v hodnotě 200 Kč na hračky z prodejny či eshopu Wiky
 • Foto zasílejte: soutez@wiky.cz
 • Ukončení: příjem jmen do soutěže končí 30.8.2017

 

Pravidla soutěží 

Organizátor soutěže

Organizátorem soutěží je Wiky spol. s.r.o., se sídlem Svatoborská 395, 697 01 Kyjov, Česká Republika (dále jen „organizátor“).

Pravidla

Tato úplná pravidla soutěže jsou zveřejněna po celou dobu soutěžního období na serveru www.wikyhracky.cz. Tato soutěž a právní vztahy z těchto pravidel vyplývající se řídí právem České republiky. Účast v soutěžích je zdarma.

Komu je soutěž určena?

Soutěže jsou určena všem občanům České republiky s poštovní adresou v ČR. U soutěžících mladších osmnácti let bude v případě výhry hlavní cena předána do rukou zákonného zástupce soutěžícího.

Podmínky pro účast v soutěži

Soutěže probíhají vždy v období, které je udáno přímo u druhu soutěže.

Výherce

Výhercům bude výhra oznámena mailem, pokud jej má organozátor k dispozici a na oficiálním profilu organizátora na serveru Facebook.com. Organizátor soutěže se s výhercem dohodne na způsobu předání výhry (ceny). Organizátor neodpovídá za nedoručení oznámení o výhře v případě nemožnosti zjištění anebo změny e-mailové adresy nebo jiných osobních dat, které výherce zpřístupnil organizátorovi soutěže.

Ceny

Každá soutěž má stanovenu výhru. Výhry (ceny) nejsou soudně vymahatelné.

Souhlas se zpracováním osobních údajů - schválení pravidel

Poskytnutá osobní data účastníků organizátor využije pouze pro potřeby těchto soutěží. Účastí v soutěži každý účastník souhlasí s pravidly soutěže stanovené organizátorem a zavazuje se je dodržovat. V případě, že soutěžící bude soutěžit v rozporu s těmito pravidly, vyhrazuje si organizátor právo vyřadit takového soutěžícího ze soutěže. Pokud se ukáže, že tato osoba jednala v rozporu s pravidly, a přesto se stala výhercem, např. v důsledku nepravdivých informací, které poskytla, nemá nárok na výhru.

Soutěžící účastí v soutěži uděluje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas se zveřejněním jeho jména a zpracováním jeho osobních dat pro marketingové účely a zaslání výher, a to až do odvolání souhlasu. Účastí v soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají z výše uvedeného zákona o ochraně osobních údajů, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit pravidla soutěže, délku trvání či soutěž ukončit nebo bez náhrady zrušit. 

Mailové kontakty organizátor použije pouze pro komunikaci s výherci a nebudou poskytnuty třetí straně.