Heatmap plugin

 

Partner Wklubu WIKY

Vážení členové Wklubu WIKY 

Chceme, aby jste s kartičkou Wklubu WIKY získávali co nejvíce výhod a nebyl to pro Vás jen průkaz k nejlevnějším nákupům hraček v ČR. Aby Vám karta nabídla i další výhody. Proto Vám pravidelně nabízíme možnost poznat krásy nejen Jižní Moravy, odkud naše firma pochází. V roce 2016 nabídku rozšiřujeme o další zajímavé partnery a kvůli Vaší spokojenosti se chceme s výhodami členství v Wklubu vydat i do dalších regionů. Pokud byste Vy měli tip na zajímavého partnera z vašeho okolí, který rozhodně stojí za pozornost Wklubáků, určitě nám dejte vědět!

Jak slevu uplatnit?

Slevu lze uplatnit jednoduše předložením Wkarty WIKY našemu partnerovi při placení.
Zmínit by jste se měli samozřemě již např. při rezervaci ubytování. Kartu musíte mít v každém případě s sebou. 


Kde kartu využijete?

Jindřichův Hradec - Jindřichohradecká úzkokolejka

Na pomezí jižních Čech a Vysočiny se nachází nejrozsáhlejších systém úzkokolejných železnic na území bývalého Československa, který je evropsky jedinečnou technickou památkou. Jezdí se tu už více než 120 let a historie dýchá i ze zachovalých staničních budov. Jinřichohradeká úzkokolejka ročně přepraví na 300 tisíc cestujících, z toho zhruba 30 tisíc využije historických parních souprav. Nechte se taky svézt a využijte kartičku Wklubu na VSTUP ZDARMA do Regionálního úzkokolejného muzea v železniční stanici Nová Bystřice.

VSTUP s wkartou: ZDARMA
platnost: 16.5 - 31.7.2016

Velehrad - Živá voda

Návštěva Živé vody v areálu Archeoskanzenu Modrá nedaleko Velehradu je zážitkem pro celou rodinu. Největší atrakcí je prosklenýtunel 3 metry pod hladinou rybníka, ze kterého můžete sledovat více než metrové štiky, kapry a spoustu dalších druhů včetně legendární vyzy velké. Ve venkovním areálu projdete kolem mokřadní tůňky či potoka – s typickými obyvateli z živočišné říše a osazené tradičními druhy bylin a dřevin. Příjemnou tečkou je osvěžení v rybníce čištěném kořeny mokřadních rostlin – populárním „koupacím bitopu“. www.zivavodamodra.cz

VSTUP s wkartou: dospělí 80,- 
senior, student, dítě 6-15 let 50,-
rodina (2+2) 150,-

platnost: 16.5 - 31.7.2016

Zvole nad Perštejnem - Šikland

Spousta zábavy na jednom místě Šikland je komplex 4 zábavních areálů s největší nabídkou služeb a zábavy v České republice. Největší z areálů - Šiklův mlýn, známý jako westernové městečko, leží poblíž vesničky Zvole nad Pernštejnem. Areály Šiklandu se nachází u obce Zvole nad Pernštejnem a v obci Dolní Rožínka v okrese Žďár nad Sázavou. Obě obce jsou od sebe vzdálené pouhé 3 km, takže během jednoho dne zvládnete návštěvu i více areálů. http://www.sikland.cz/

VSTUP s wkartou: ZDARMA (musíte mít originální ústřižek s čárovým kódem z katalogu léto 2016. Katalog získáte na všech našich prodejnách.)
platnost: 16.5 - 31.7.2016