Heatmap plugin

 

Cena dopravy a možnosti doručení

 

Možnosti doručení

  • Kdy balík přijde? 

Zboží Vám dopravíme v 95% případů do 2-3 dnů (pracovních)
V předvánoční špičce se může expedice prodloužit o jeden i více dní. Pokud bychom věděli, že nestihneme balíček poslat do týdne, budeme Vás telefonicky kontaktovat, zda byste i v takovém případě měli zájem o doručení. Voláme z čísla 724 649 471.

  • Můžu si vyzvednout na prodejně?

Tuto službu zatím nenabízíme. Systém nám zatím nefunguje 100% spolehlivě. Na eshopu ale vidíte reálnou dostupnost na našich kamených prodejnách, kde si můžete zboží telefonicky rezervovat (kontakt na prodejny). 

  • Posíláte poslední kusy z prodejen? 

ANO - od ledna do září Vám můžeme zboží poslat balíčkem z prodejny přímo k Vám domů. Pro více informací čtěte zde. Zaslání se vztahuje pouze pro ČR. V období od října do prosince je zasílání z prodejen z kapacitních důvodů zastaveno.  

  • Nejsem doma - zasílate se zpožděním?  

ANO - od ledna do září můžeme na přání zákazníka zboží odeslat až s týdenním zpožděním. Pokud jedete na dovolenou a víte, že balíček by přišel zrovna v dobu, kdy budete pryč, nedělejte si starosti a objednejte. Do poznámky k objednávce stačí napsat jen informaci, kdy si přejete, aby zboží dorazilo. Zaslání zboží se spožděním není z kapacitních důvodů možné v období od října do prosince.


Poštovné a doběrečné

*Při platbě kartou se neplatí doběrečné.

Zvolený přepravce

Objednávka Poštovné Doběrečné

DPD - normální balík
zásilka bude doručena mezi 9 - 18 hodinou následující pracovní den po odeslání zboží.

Kurýrovi lze platit pouze v hotovosti.

do 799 Kč 99 Kč 29 Kč
800 Kč a více Zdarma Zdarma

DPD Private
zásilka bude doručena mezi 9 - 18 hodinou následující pracovní den po odeslání zboží. Online sledování, možnost úpravy doby doručení, ... NELZE PLATIT ONLINE, POUZE DOBÍRKA. 

Kurýrovi lze platit hotovostí.

do 799 Kč 99 Kč 29 Kč
800 Kč a více Zdarma Zdarma

Česká Pošta
zásilka bude doručena mezi 9 - 18 hodinou následující pracovní den po odeslání zboží.

Kurýrovi lze platit pouze v hotovosti.

do 799 Kč 109 Kč 29 Kč
800 Kč a více Zdarma Zdarma

 

Možnosti platby

  • Dobírka 

Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli (kurýrovi) nebo na poště.

  • Okamžitá platba on-line 

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky, musíte mít bankou povolenou platbu online a nastaven limit transakcí), tak můžete využít tuto možnost úhrady. Na konci objednávky jen zadáte své šestnáctimístné číslo karty a CVC/CVV kód. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný. 

Nejedná se o bankovní převod, kdy Vám přijdou údaje emailem. Pokud máte problémy s platbou online, obracejte se na náš zelený chat nebo na email eshop@wiky.cz.