Heatmap plugin

 

Cena dopravy a možnosti doručení

 

Možnosti doručení

  • Kdy balík přijde? 

Zboží Vám dopravíme v 95% případů do 2-3 dnů (pracovních)
V předvánoční špičce se může expedice prodloužit o jeden i více dní. Pokud bychom věděli, že nestihneme balíček poslat do týdne, budeme Vás telefonicky kontaktovat, zda byste i v takovém případě měli zájem o doručení. Voláme z čísla 724 649 471.

  • Můžu si vyzvednout na prodejně?

Tuto službu zatím nenabízíme. Systém nám zatím nefunguje 100% spolehlivě. Na eshopu ale vidíte reálnou dostupnost na našich kamených prodejnách, kde si můžete zboží telefonicky rezervovat (kontakt na prodejny). 

  • Posíláte poslední kusy z prodejen? 

ANO - od ledna do září Vám můžeme zboží poslat balíčkem z prodejny přímo k Vám domů. Pro více informací čtěte zde. Zaslání se vztahuje pouze pro ČR. V období od října do prosince je zasílání z prodejen z kapacitních důvodů zastaveno.  

  • Nejsem doma - zasílate se zpožděním?  

ANO - od ledna do září můžeme na přání zákazníka zboží odeslat až s týdenním zpožděním. Pokud jedete na dovolenou a víte, že balíček by přišel zrovna v dobu, kdy budete pryč, nedělejte si starosti a objednejte. Do poznámky k objednávce stačí napsat jen informaci, kdy si přejete, aby zboží dorazilo. Zaslání zboží se spožděním není z kapacitních důvodů možné v období od října do prosince.


Poštovné a doběrečné

*Při platbě kartou se neplatí doběrečné.

Zvolený přepravce

Objednávka Poštovné Doběrečné

Geis - Balík do ruky
zásilka bude doručena mezi 9 - 18 hodinou následující pracovní den po odeslání zboží. Online sledování.

Kurýrovi lze platit hotovostí.

do 799 Kč 99 Kč 29 Kč

800 Kč
a více

Zdarma Zdarma

Česká Pošta - Balík do ruky
zásilka bude doručena mezi 9 - 18 hodinou následující pracovní den po odeslání zboží.

Kurýrovi lze platit pouze v hotovosti.

do 799 Kč 109 Kč 29 Kč
800 Kč a více Zdarma Zdarma

 

Možnosti platby

  • Dobírka 

Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli (kurýrovi) nebo na poště.

  • Okamžitá platba on-line 

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky, musíte mít bankou povolenou platbu online a nastaven limit transakcí), tak můžete využít tuto možnost úhrady. Na konci objednávky jen zadáte své šestnáctimístné číslo karty a CVC/CVV kód. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný. 

Nejedná se o bankovní převod, kdy Vám přijdou údaje emailem. Pokud máte problémy s platbou online, obracejte se na náš zelený chat nebo na email eshop@wiky.cz.