Heatmap plugin

 

WowWee R.E.V. bitva aut

 
 
V e-shopu:
2 999 Kč
Věk:
8+
Kód:
280204
Značka:
ks
Dostupnost:
skladem na eshopu
ZBOŽÍ KOUPÍTE NA TĚCHTO PRODEJNÁCH
 
 
 

WowWee R.E.V. bitva aut

Nová unikátní inteligentní auta ovládaná chytrým mobilním telefonem či tabletem. Buďte součástí zlomového okamžiku, kdy se počítačové hry a reálný svět prolínají a přináší jedinečné zážitky ze hry. Všude tam, kde máte po ruce mobilní zařízení s iOS či Androidem se můžete dlouhé hodiny bavit ať už sami nebo v týmu až 16 hráčů.

Spárování

Stáhněte si aplikaci pro váš mobilní telefon či tablet. K dispozici je verze pro iOS a Android. Stačí pustit nainstalovanou aplikaci a během několika málo okamžiků se auto dostane pod vaší kontrolu. Jedno auto ovládáte a druhé se brání pomocí vlastní umělé inteligence s patentovanou technologií BeaconSense, který využívá zabudovaný GPS ke snímání okolí a orientaci. Pomocí Bluetooth pak přenáší záznamy o závodech a bitvách do vašeho mobilního zařízení.

Robotická akce

Zvolte si mód pro jednoho hráče a závoďte nebo bojujte proti umělé inteligenci. Sešli jste se s partou kamarádů? Nevadí, navolte multiplayer mód a soupeřte mezi sebou. Během hry se vám otevírají nové možnosti, zbraně a vylepšujete svoje vozidlo. Pokud je vaše auto zasaženo, vozidlo se začne chovat tak, jako by poškození bylo reálné.

Obsah balení

V každém balení objevíte 2 kusy inteligentních autíček (černé a bílé), pak už jen stačí si stáhnout aplikaci do vašeho mobilního telefonu a zábava může začít. 

  • Rozměry: 17x10x5 cm
  • Hmotnost: 300 g
Alternativní zboží