Heatmap plugin

 

WowWee R.E.V. bitva aut

 
 
 
Cena na prodejně:
2 999 Kč
Akční cena v E-shopu:
1 999 Kč
Ušetříte:
1 000 Kč
Věk:
8+
Kód:
280204
Značka:
ks
Dostupnost:
skladem na eshopu
Zamluvte si telefonicky na TĚCHTO PRODEJNÁCH
 
 
 

WowWee R.E.V. bitva aut

Nová unikátní inteligentní auta ovládaná chytrým mobilním telefonem či tabletem. Buďte součástí zlomového okamžiku, kdy se počítačové hry a reálný svět prolínají a přináší jedinečné zážitky ze hry. Všude tam, kde máte po ruce mobilní zařízení s iOS či Androidem se můžete dlouhé hodiny bavit ať už sami nebo v týmu až 16 hráčů.

Spárování

Stáhněte si aplikaci pro váš mobilní telefon či tablet. K dispozici je verze pro iOS a Android. Stačí pustit nainstalovanou aplikaci a během několika málo okamžiků se auto dostane pod vaší kontrolu. Jedno auto ovládáte a druhé se brání pomocí vlastní umělé inteligence s patentovanou technologií BeaconSense, který využívá zabudovaný GPS ke snímání okolí a orientaci. Pomocí Bluetooth pak přenáší záznamy o závodech a bitvách do vašeho mobilního zařízení.

Robotická akce

Zvolte si mód pro jednoho hráče a závoďte nebo bojujte proti umělé inteligenci. Sešli jste se s partou kamarádů? Nevadí, navolte multiplayer mód a soupeřte mezi sebou. Během hry se vám otevírají nové možnosti, zbraně a vylepšujete svoje vozidlo. Pokud je vaše auto zasaženo, vozidlo se začne chovat tak, jako by poškození bylo reálné.

Obsah balení

V každém balení objevíte 2 kusy inteligentních autíček (černé a bílé), pak už jen stačí si stáhnout aplikaci do vašeho mobilního telefonu a zábava může začít. 

  • Rozměry: 17x10x5 cm
  • Hmotnost: 300 g
Alternativní zboží