Heatmap plugin

 

Gougouni (Gogo's Crazy Bones)

Rejstřík A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 
Gougouni (Gogo's Crazy Bones)

Gogouni jsou malé sběratelské postavičky. Každá postava má své jméno a tvář. Gougouny lze nejen sbírat, ale lze s nimi hrát i různé hry jako Body, Čára, Bowling, Basket, K.O. a podobně. Gogo's Crazy Bones přináší radost a zábavu dětem po celém světě

Gougouni - sběratelské a hrací postavičky

Historie postaviček Gougounů. Gogouni se stali v západní Evropě populární v letech 1990-2000. Figurky vyrábí španělská firma Magic Box a PPI Worldwide Group. Hlavní celosvětová web stránka Gogo's Crazy Bones je www.gogoscrazybones.com a oficiální stránky aktivit s Gogouny je www.gogosland.com.

Gougouni vstoupili do Česka v roce 2012. Na trh je uvedla firma ADC Blackfire Entertainment, s.r.o. Distrubuují je všechny velké hračkářské společnosti, a mezi nimi samozřejmě nechybí firma Wiky. Česká oficiální stránka Gougounů je www.gougouni.cz.

Zajímavosti - Víte, že

  • Princip hry s Gougouni je založený na dětské hře Astragalus, která byla populární ve starověkém Řecku a Římu? Děti v antice Astragalus ale nehráli je samozřejmě s plastovými figurkami, ale s ovčími kostmi, od kterých hra získala své jméno.

Video