Heatmap plugin

 

RC modely

V této kategorii najdete auta, lodě a vrtulníky na dálkové ovládání. Pro kluky i jejich tatínky máme terénní i silniční auta, různé modely vrtulníků nebo motorových člunů. RC modely aut i malých autíček určitě potěší jako dárek, přinesou zábavu všem bez rozdílu věku a dobře doplní ostatní dětské hračky nebo stavebnice.
 
 
značky
 
 
 
Wiky RC jen na prodejnách
WowWee Robosapien X je inteligentní robot, který se pohybuje velmi realisticky a plynule, není pro něj problém ani rychlá chůze nebo otáčení. Robot se rád baví, takže dokáže házet, kopat, tancovat a dokonce i rapovat. Je vybaven celkem 67 funkcemi.

WowWee Robosapien X

2 999 Kč
Wiky RC jen na prodejnách
WowWee RCmini Miposaurus. Zmenšená verze oblíbeného robota Miposaur. Tento 12cm vysoký robot vypadá přesně jako větší originál! WowWee RCmini Miposaur je ideální model pro vstup do světa interaktivních humanoidních robotů.

WowWee RCmini Miposaurus

449 Kč
Revell jen na prodejnách
Vrtulník REVELL SKY ARROW. S dobře navrženým koaxiálním systémem rotorů, elektronickým gyroskopem a intuitivním dvoukanálovým IR dálkovým ovládáním není létání s touto helikoptérou o nic obtížnější než řízení modelu automobilu. Rozměry: 15 x 3 x 8,5 cm

Vrtulník REVELL - SKY ARROW

549 Kč
Wiky RC jen na prodejnách
Akrobatický dron se zabudovaným 3D gyroskopem pro snadné ovládání. Hoď drona do vzduchu a on hned poletí. Vede si dobře dokonce i za slabého větru.

Velký akrobatický dron

1 499 Kč
 
Wiky RC jen na prodejnách
Vrhni se do válecné bitvy. Ovládej tank a hledej svého neprítele. Jed nárocným terénem. Nachytej svého soupere a sestrel ho! Koho zasáhnou ctyri strely, prohrává.

Tanková bitva historická, RC

1 899 Kč 1 499 Kč
Wiky RC jen na prodejnách
Tank R/C 32 cm s infrasenzorem.

Tank R/C 32 cm s infrasenzorem

1 599 Kč
Wiky RC jen na prodejnách
Škorpion na dálkové ovládání - se svítícíma očima a věrnými pohyby nohou. Délka 15cm

Škorpion na ovládání RC 15 cm

459 Kč
Wiky RC jen na prodejnách
Super teréňák SUV
SUV Mud car Patrola. RC s velmi slušnou prostupností běžným terénem v měřítku 1:16. Na baterie. Světelné efekty.
Velikost: 26 cm

SUV Mud car Patrola RC

699 Kč
Wiky RC jen na prodejnách
ROCK BUGGY Green monster. Obratná bugina konstruovaná s důrazem na zdolávání překážek. Tomu odpovídá konstrukce kol a naddimenzované odpružení, tříbodové uchycení náprav, náhon na všechna čtyři kola.

ROCK BUGGY Green Monster (velké)

1 299 Kč
Revell jen na prodejnách
Super zábava s outdoor RC čtyřkolkou Dust Racer zažiješ v drsnějším terénu. Hlavně tam model v měřítku 1:10 díky velkým kolům, odpružení a silnému elektromotoru ukáže, co v něm vězí.

RC Quad "Dust Racer"

669 Kč
 
Wiky RC jen na prodejnách
Veliký dálkově řízený bagr se shrnovací radlicí. Dvěma joysticky na pultovém vysílači ovládáte všechny funkce jízdy, bagrování i radlice, včetně zvuků stroje. Délka bagru: 45cm

RC Pasový bagr a buldozer s pultem

1 599 Kč 1 299 Kč
 
Wiky RC jen na prodejnách
Kovový buldozer 6-kanálový. Masivní kovová lžíce dovoluje skutečně shrnovat, urovnávat, nabírat a nakládat. Dobíjení přes chytré USB, ovládání na frekvenci 2,4 GHz

RC Kovový buldozer 6-kanálový

1 049 Kč 799 Kč
Wiky RC jen na prodejnách
Auto na dálkové ovládání (40 MHz) se kterým se můžete stát skutečnými hrdiny na silnici. Jedinečné autíčko SUV RC KING je snem každého kluka.

RC King SUV

459 Kč