Heatmap plugin

 

RC modely

V této kategorii najdete auta, lodě a vrtulníky na dálkové ovládání. Pro kluky i jejich tatínky máme terénní i silniční auta, různé modely vrtulníků nebo motorových člunů. RC modely aut i malých autíček určitě potěší jako dárek, přinesou zábavu všem bez rozdílu věku a dobře doplní ostatní dětské hračky nebo stavebnice.
 
 
značky
 
 
 
Revell jen na prodejnách
Vrtulník REVELL SKY ARROW. S dobře navrženým koaxiálním systémem rotorů, elektronickým gyroskopem a intuitivním dvoukanálovým IR dálkovým ovládáním není létání s touto helikoptérou o nic obtížnější než řízení modelu automobilu. Rozměry: 15 x 3 x 8,5 cm

Vrtulník REVELL - SKY ARROW

549 Kč
Wiky RC jen na prodejnách
Akrobatický dron se zabudovaným 3D gyroskopem pro snadné ovládání. Hoď drona do vzduchu a on hned poletí. Vede si dobře dokonce i za slabého větru.

Velký akrobatický dron

1 499 Kč
 
Wiky RC jen na prodejnách
Vrhni se do válecné bitvy. Ovládej tank a hledej svého neprítele. Jed nárocným terénem. Nachytej svého soupere a sestrel ho! Koho zasáhnou ctyri strely, prohrává.

Tanková bitva historická, RC

1 899 Kč 1 499 Kč
Wiky RC jen na prodejnách
Tank R/C 32 cm s infrasenzorem.

Tank R/C 32 cm s infrasenzorem

1 599 Kč
Wiky RC jen na prodejnách
Škorpion na dálkové ovládání - se svítícíma očima a věrnými pohyby nohou. Délka 15cm

Škorpion na ovládání RC 15 cm

459 Kč
Wiky RC jen na prodejnách
Super teréňák SUV
SUV Mud car Patrola. RC s velmi slušnou prostupností běžným terénem v měřítku 1:16. Na baterie. Světelné efekty.
Velikost: 26 cm

SUV Mud car Patrola RC

699 Kč
Revell jen na prodejnách
Super zábava s outdoor RC čtyřkolkou Dust Racer zažiješ v drsnějším terénu. Hlavně tam model v měřítku 1:10 díky velkým kolům, odpružení a silnému elektromotoru ukáže, co v něm vězí.

RC Quad "Dust Racer"

669 Kč
 
Wiky RC jen na prodejnách
Veliký dálkově řízený bagr se shrnovací radlicí. Dvěma joysticky na pultovém vysílači ovládáte všechny funkce jízdy, bagrování i radlice, včetně zvuků stroje. Délka bagru: 45cm

RC Pasový bagr a buldozer s pultem

1 599 Kč 1 299 Kč
 
Wiky RC jen na prodejnách
Kovový buldozer 6-kanálový. Masivní kovová lžíce dovoluje skutečně shrnovat, urovnávat, nabírat a nakládat. Dobíjení přes chytré USB, ovládání na frekvenci 2,4 GHz

RC Kovový buldozer 6-kanálový

1 049 Kč 799 Kč
Wiky RC jen na prodejnách
Bytelný pásový bagr na ovládání s kovovou lžící a s překvapivým množstvím funkcí - pojezdem, otáčením stroje, bagrováním a sklopitelnou kovovou radlicí.

RC Kovový bagr 11-kanálový

1 299 Kč
Wiky RC jen na prodejnách
Auto na dálkové ovládání (40 MHz) se kterým se můžete stát skutečnými hrdiny na silnici. Jedinečné autíčko SUV RC KING je snem každého kluka.

RC King SUV

459 Kč
Wiky RC jen na prodejnách
Chlupatý realistický pavouk se světelnými efekty z řady hraček na dálkové ovládání

Chlupatý pavouk rozpohybuje všech 8 nohou a chodí jako opravdový pavouk. Otáčí se o 360°. Ovládni ho a vyděs všechny kamarády.

Plně funkční velký pavouk "tarantule" na dálkové ovládání. Pomocí tlačítkového vysílače lze ovládat pavouka směrem dopředu, dozadu, doleva a doprava. Při stiknutí prostředního tlačítka na vysílači pavouk sám předvede své dovednosti. Při pohybu vypadá pavouk velmi realisticky a svítí mu modře oči, takže si s ním užijete určitě spoustu dobré zábavy.

Rozměr: 16 × 16 × 7 cm
Baterie: pavouk 2× 1,5 AAA, ovladač 2× 1,5V AAA, nejsou součástí balení
Hlavní přednosti

Realistické zpracování
Pohyb pavouka dopředu/dozadu/doleva/doprava
Demo program - pavouk sám předvede své dovednosti
Modře svítící oči
Vyměnitelné baterie pro provoz
Vhodné pro vnitřní i venkovní použití 
Obsah balení

Model pavouka "tarantule"
Vysílač 27 MHz s anténou

RC Chlupatý pavouk 15cm

429 Kč
Wiky RC jen na prodejnách
RC helikoptéra Easy-2-Fly. Snadno ovladatelný vrtulník dlouhý 30 cm na dalkové ovládání. Dobíjení přes kablík ve vysílači, nebo přes USB.

RC helikoptéra Easy-2-Fly

699 Kč
Bburago jen na prodejnách
Autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model formule nefascinoval? Kovová Formule Mc Laren Team 2012 o velikosti 13 cm jsou vyrobena v měřítku 1:32.

RC Formule McLaren

599 Kč