Heatmap plugin

 

LEGO 71012 Minifigurky : Postavičky Disney

 
 
V e-shopu:
79 Kč
Věk:
5+
Kód:
750704
Dostupnost:
jen na prodejnách
Zamluvte si telefonicky na TĚCHTO PRODEJNÁCH
 
 
 

Vítejte v barevném a úžasném světě LEGO Minifigurky.

Každý sáček obsahuje jednu minifigurku ze světa Disney, která konkrétně se v něm ukrývá je však tajemstvím až do chvíle, kdy děti sáček otevřou a zjistí to. Děti milují ten pocit těšení se a následné překvapení. Každá postavička má svůj osobitý styl, propracované detaily a fascinující nové doplňky. Vaše děti se jich nebudou moct dočkat, budou s nimi prožívat dobrodružství. Figurky, které se v jejich sbírce objeví vícekrát, mohou vyměňovat s kamarády.

Každá minifigurka má vlastní speciální příslušenství, stojánek a sběratelský letáček. Série obsahuje tyto oblíbené postavičky ze světa Disney pohádek : Stitch, Mimozemšťan, Buzz Rakeťák, Aladin, Gin, Zloba, Alwnka z říše divů, Kočka Šklíba, Daisy Duck, Kačer Donald, Minnie Mouse, Mickey Mouse, Pan Úžasňák, Syndrom, Petr Pan, Kapitán Hook, Uršula, Ariel.

Dětská stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Novinka 2016

UPOZORNĚNÍ: Každý z „tajemných“ sáčků obsahuje 1 z 18 postav, které jsou dostupné v této sbírce. Bohužel nemůžeme vyhovět žádostem na konkrétní minifigurku. Pokud si koupíš více než jeden „tajemný“ sáček, může se stát, že získáš 2 nebo více totožných minifigurek.