Heatmap plugin

 

K vodě

Najdete zde hračky, které přinesou opět zábavu a radost nejen dětem, ale i nám, dospělým. Pro nejmenší jsou tu připraveny nejrůznější zvířátka do vany od značek Maamaa, různé lodičky a čluny. Pro větší a největší tu máme vodní pistole a lodě na baterie. V letním období, tolik spojeném právě s vodou a koupáním, určitě využijete rozmanité bazénky a bazény, čluny a lehátka. Pro bezpečnost našich nejmenších doporučujeme kruhy, rukávky a vesty.

 
 
značky
 
 
 
MAAMAA jen na prodejnách
Teploměr 4 druhy

Teploměr 4 druhy

99 Kč
MAAMAA jen na prodejnách
Hračky do vany.

Sada hraček do vany

169 Kč
Wiky jen na prodejnách
Představujeme vám unikátní řadu vodních tvorů. Jakmile vhodíte vílu, rybu nebo želvu do vody, začnou díky jedinečnému senzoru sami plavat.

Robo ryba nabíjecí

399 Kč
INTEX jen na prodejnách
Ruční dvoučinná pumpa se třemi nádstavci. Možno použít pro nafukování i vyfukování. Dvoupístová technologie. Barva černá. rozměr pumpy: 37 cm

Pumpa ruční 37 cm

209 Kč
Wiky jen na prodejnách
Plovací deska.

Plovák Ferda

134 Kč
Wiky jen na prodejnách
Zajistěte si ještě větší zábavu v letních dnes s X2 Blaster 2v1 vodní pistole a Air Powered Gun! 
Můžete střílet z vodní trysky, díky nádržce budete máte dostatek munice a i kdyby vám došla, použijte 4 přiložené měkké pěnové šipky. Pokud šipky namočíte do vody, překvapíte tak nepřítele ještě více. Proud vody může zasáhnout nepřítele až na vzdálenost 9 metrů, pěnové šipky doletí až do vzdálenosti 11 metrů! 

Spousta zábavy, může střílet šipky i vodu zároveň
Snadná a rychlá výměna zásobníku na vodu
Zahrnuje 4 bezpečné pěnové šipky

Ve dvou barevných provedeních:

modré tělo se žlutými doplňky
modré tělo se žlutými doplňky
Zvolenou variantu napište prosím do poznámky k objednávce.
Pokud Vámi vybraná varianta/barva nebude skladem, budeme Vás co nejrychleji informovat a nabídneme Vám varianty dostupné nebo se s Vámi dohodneme jak naložit s objednávkou.

Pistole 25 cm + 4 náboje

149 Kč
Směr jen na prodejnách
Směr parník oceánský pro malé námořníky

ČESKÝ VÝROBEK

Parník je oblíbená hračka do vany, která pluje na hladině i bez použití baterií. Tato plastová hračka do vody okouzlí děti i dospělé. Každý tatínek si rád zavzpomíná na své dětství a parník mu tyto vzpomínky jistě oživí. Jedná se o prověřené české hračky s mnohaletou tradicí. Kvalitní zpracování zdravotně nezávadného plastu tvoří parník odolnou proti nárazu. Při zatečení vodou se snadno vypouští a vysouší. Hračka je vhodná pro děti od 24 měsíců.

České hračky, které nestárnou. Kluci i holky si je mohou v letním období vzít do svého bazénku také na zahradu. České výrobní družstvo Směr vyrábí plastové hračky v nezměněné podobě již několik desetiletí. Tyto retro hračky jsou nestárnoucí a stále velmi oblíbené! Děti si s nimi užijí zábavné hraní.

výhradně český výrobek
vhodné do vany i na koupaliště
provedení dvou barev – s červeným podpalubím nebo modrým podpalubím
velikost 261 × 65 × 70 mm

Parník oceánský

84 Kč
KEENWAY jen na prodejnách
Natahovací zvířátko

Natahovací zvířátko

129 Kč
Směr jen na prodejnách
Směr rybářská loď pro malé námořníky

Rybářská loďka, která pluje na hladině i bez použití baterií. Tato plastová hračka do vody okouzlí děti i dospělé. Jedná se o prověřené české hračky, kvalitní zpracování zdravotně nezávadného plastu tvoří loďku odolnou proti nárazu. Při zatečení vodou se snadno vypouští a vysouší. Hračka je vhodná pro děti od 24 měsíců.

Loď rybářská

89 Kč
MAAMAA jen na prodejnách
Knížka do vany s chrastítkem

Knížka do vany s chrastítkem

69 Kč
MAAMAA jen na prodejnách
Knížka do vany s chrastítkem

Knížka do vany s chrastítkem

115 Kč
MAAMAA jen na prodejnách
Koupání je jedna z nejoblíbenějších činností už malých miminek. Vznášející se kačenka na hladině vody, to je základ a při koupání prostě nesmí chybět.

Kačenka soft displej

29 Kč
KEENWAY jen na prodejnách
Skvělá hračka do vany

Veselý hroch a jeho kamarádi se postarají o spoustu legrace při koupání ve vaně.

Hrošík do vany

179 Kč