Heatmap plugin

 

Dixit - desková hra

 
 
Cena na prodejně:
799 Kč
V e-shopu:
749 Kč
Ušetříte:
50 Kč
Věk:
8+
Kód:
72827
Značka:
ks
Dostupnost:
skladem na eshopu
Zamluvte si telefonicky na TĚCHTO PRODEJNÁCH
 
 
 

Staňte se vypravěčem a vymyslete vlastní příběhy! 

Naprosto úžasná a skvělá hra, která vás dostane svou jednoduchostí a variabilitou. V této hře můžete popustit uzdu fantazii, ukážete svou vnímavost a představivost a bezvadně se odreagujete. 

Princip hry:

Na začátku hry dostane každý hráč několik obrázkových karet. Karty jsou nezvyklé, obrázky nápadité. Jeden z hráčů se stane vypravěčem - zvolí si tajně jednu kartu a podle jejího obrázku vysloví nějaký příběh či heslo, větu, která vystihuje danou kartu. 

Ostatní hráči musí najít mezi svými kartami tu, která co nejlépe vystihuje vypravěčův příběh. Poté všichni hráči včetně vypravěče dají na stůl, a to lícem dolů, karty se zamíchají a vyloží vedle sebe na stůl. Hráči pak skrytě tipují, která karta je vypravěče a nejlépe vystihuje příběh.

Hráči, kteří správně tipovali a vypravěč obdrží za každé správné určení karty body. Správné body jsou hodnoceny posunováním barevných králíčků po herním poli. Vypravěčem se pak stává další hráč v pořadí. Vítězem je ten hráč, který získá nejvíce bodů.

Hlavní podstata hry je v tom, aby hráč správně zvolil, jak podrobně svou kartu popsat. Moc lehký nebo naopak příliš těžký popis mu totiž přinese méně bodů, protože příliš málo nebo naopak příliš mnoho hráčů uhodne správné řešení.

Hra je určena pro děti od 8. let, ale zahrát si jí mohou i děti mladší. Vždyť fantazie je u každého jiná. 

Hra obsahuje:

  • 1 pravidla
  • 1 krabice s počítací stupnicí
  • 84 karet s netradičními ilustracemi
  • 36 hlasovacích žetonů
  • 6 dřevěných barevných králíčků
Alternativní zboží