Heatmap plugin

 
 
 
CAT - to je uznávaná značka od firmy Caterpillar Inc. Každý zná jejich bagry, rypadla, traktory, stavební stroje a další těžkou techniku, stejně jako pracovní a ochranné pomůcky. U nás můžete vybavit těmi nejmodernějšími stroji a výkonnými auty na stavbu i všechny své šikovné děti. A vybavit můžete své miláčky i dalšími nástroji a vybavením.
 
 
značky
 
 
 
CAT skladem na eshopu
V přístavu je rušno. Jeřáb nakládá kontejnery a všechny stroje pracují na plné obrátky. Sada 18 ks přístavní techniky umožní i nejmenším poznat vzrušující svět lodní dopravy včetně autentických zvuků. Rozměry: 25 x 35 x 30

Přístav - velký set

499 Kč
CAT jen na prodejnách
Skvělá vlaková souprava se stavebními stroji na baterie. Souprava obsahuje: lokomotivu, vůz se dvěma stavebními stroji, nákladní vůz, cisterna. Železnice má tvar oválu o rozměrech 60 x 81 cm o celkové délce 245 cm.

Vlaková souprava Cat

579 Kč
CAT jen na prodejnách
Stroj stavební Cat 29 cm. Stavební stroje CAT se vyznačují velmi realistickým zpracováním a kvalitním provedením. Stroje mají zvukové, světelné a pohybové efekty.

Velké stavební stroje CAT 29 cm

699 Kč
CAT jen na prodejnách
Luxusní set vlaku, přepravních vagónů a stavebních strojů. Více než 4 metry kolejí slouží k přepravě pracovních mašin pro kluky i chlapy. Vložte baterie a rozjeďte vlakovou soupravu z kamenolomu přímo na stavbu nového sídliště. Velikost: 104 x 157 cm

Velká vlaková dráha

1 299 Kč
CAT jen na prodejnách
Dětská svítilna CAT.

Dětská svítilna CAT

499 Kč
CAT jen na prodejnách
Bagr Cat 50 cm

Bagr Cat 50cm

1 799 Kč
CAT jen na prodejnách
Auto konstrukční.Na výběr jsou varianty podle obrázku.

Auto konstrukční

79 Kč